Doprava a platba

Doprava a způsoby platby

Ceník dopravy – Česká republika

Objednávka nad 1 500 KčZDARMA
Česká pošta99 Kč
Česká pošta – dobírka113 Kč
Zásilkovna47 Kč

Ceník dopravy – Slovenská republika

Slovenská pošta200 Kč

Možnosti platby

Převodem z účtuZDARMA
Dobírka Česká pošta+ 20 Kč
Dobírka Zásilkovna+ 20 Kč

DOPRAVA

BALÍK DO RUKY

Balík do ruky

Česká pošta garantuje doručení balíku přímo do ruky a na vámi uvedenou adresu následující pracovní den po podání zásilky.

V případě, že vás doručovatel nezastihne, zanechá ve vaší poštovní schránce lístek. Zásilka bude uložena na dodací poště po dobu 7 dnů. Poté bude odeslána zpět k nám.

Během těchto 7 dnů však můžete požádat poštu o opakované doručení zásilky či prodloužení úložní doby. Na www.ceskaposta.cz/zmenadispozice si v den odeslání můžete změnit místo i termín doručení zásilky dle aktuální potřeby.

BALÍK DO ZÁSILKOVNY

Balík na poštu

Zásilkovna je široká dodavatelská síť s více než 3000 výdejními místy v ČR, na která si můžete nechat doručit objednané zboží snadno, levně a rychle. Zásilka bude k vyzvednutí zpravidla do 2 dne od odeslání. Během té doby ji můžete snadno sledovat. Vyzvednout ji může kdokoli pomocí zaslaného hesla a při převzetí ji lze rozbalit. Balíček lze na pobočce uschovat až 5 dní, max. hmotnost zásilky je 5 kg.


PLATBA

PŘEVODEM Z ÚČTU

Bankovním převodem

Můžete využít jakýkoliv způsob převodu peněz na náš účet 1326182048/3030. O vaší platbě se však dozvídáme se zpožděním v řádu několika dnů od faktického uskutečnění platby a to prodlužuje dobu doručení.

Pro provedení platby potřebujete znát, vedle čísla účtu, přesnou částku a variabilní symbol. Variabilním symbolem je číslo vaší objednávky (např. 150112345), které získáte v posledním kroku objednávky nebo se jej dozvíte z potvrzujícího e-mailu (po dokončení objednávky Vám automaticky odesíláme potvrzující e-mail s přehledným shrnutím a všemi potřebnými údaji).

Číslo bankovního účtu je 1326182048/3030. V případě že se rozhodnete později výrobek vrátit, peníze vám opět rychle převedeme na váš účet. Tento způsob je navíc levnější než dobírka, protože neplatíte dobírkovné.

DOBÍRKA ČESKÁ POŠTA

Dobírka Česká Pošta

Zboží bude Českou poštou doručeno na vámi udanou adresu. Jestliže jako způsob úhrady preferujete dobírku, pak svou objednávku uhradíte až při předání balíku (platba v hotovosti, na pobočkách pošty pak rovněž prostřednictvím vybraných typů platebních karet).

DOBÍRKA ZÁSILKOVNA

Dobírka DPD

Vaše objednávka bude doručena na vámi vybranou pobočku Zásilkovny. U této služby můžete využít bezdokladovou dobírku, kdy stačí sdělit pouze kód pro vyzvednutí, který obdržíte v avízu. Platbu dobírky lze uhradit vždy v hotovosti nebo platební kartou. Maximální cena je 20 000 Kč.